Oferta

Metamorfozy

Dla tych Państwa, którzy nie potrzebują szczegółowego projektu oferujemy naszą pomoc w postaci konsultacji. Konsultacje to cykl spotkań z projektantką wnętrz, podczas których zbierane są materiały i informacje umożliwiające realizację marzeń o wyjątkowym, niepowtarzalnym charakterze wnętrza. Koszt konsultacji jest znacznie niższy od kompleksowego projektu. Oferta jest przeznaczona dla klientów, którzy chcą odświeżyć, zmienić nieco charakter i kolorystykę we wnętrzu.

Projekt funkcjonalny

Projekt funkcjonalny kierujemy do klientów, którzy potrzebują jedynie wskazówek co do koncepcji przestrzennej lokalu. Projekt funkcjonalny uwzględnia 2 propozycje ustawienia ścian oraz zagospodarowania wnętrza. Dzięki takiej ofercie klient otrzymuje doskonałą bazę do dalszego, samodzielnego zagospodarowania i „zaprojektowania” własnej przestrzeni. Projekt zawierać będzie układ ścian działowych z rozmieszczeniem wszystkich pomieszczeń tj. łazienki, kuchni, salonu, sypialni itd. w zależności od preferencji klienta oraz układ elementów stałych i ruchomych (ceramiki łazienkowej, kominka, mebli pod zabudowę itd.) Projekt tworzymy w oparciu o rzut mieszkania przygotowany przez dewelopera bądź o własną, wykonaną na miejscu u klienta inwentaryzację.

Projekt koncepcyjny

Projekt koncepcyjny zawiera projekt funkcjonalny, który po konsultacjach z klientem zostaje przetworzony w wizualizację 3D.Klient ma możliwość obejrzenia zaprojektowanego wnętrza w bardzo realistycznej formie jak również w postaci spaceru wewnątrz pomieszczenia. Na projekt koncepcyjny składać się również będą zestawienia materiałowe oraz szczegółowy opis zawierający ogólny charakter wnętrza.

Projekt kompleksowy

Projekt kompleksowy składa się z projektu koncepcyjnego rozbudowanego o szczegółową dokumentację techniczną zawierającą wszystkie materiały potrzebne do kompleksowego wykończenia wnętrza tj:

 • inwentaryzacja pomieszczeń (pomiary)
 • rozplanowanie funkcji pomieszczeń w formie rzutów poziomych-rozmieszczenie ścian działowych oraz mebli i innych elementów wyposażenia-kolorowe rysunki
 • dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia-farb(numery wg producentów), mebli, opraw oświetleniowych, tkanin, dywanów oraz innych elementów dekoracji,
 • zestawienie powierzchni, ilości najważniejszych materiałów wykończeniowych
 • przekroje lub rozwinięcia ścian z uwzględnieniem kolorystyki, materiałów wykończeniowych i wyposażenia-kolorowe rysunki z wymiarami
 • projekt sufitów podwieszanych-rysunki z wymiarami
 • adresy producentów lub dostawców mebli, opraw oświetleniowych, materiałów wykończeniowych,
 • rysunki pomieszczenia punktów oświetleniowych, włączników i gniazd wtykowych
 • projekt ułożenia posadzek-rysunki z wymiarami
 • projekt zabudowy stałej-garderoby, system szaf, zabudowy G-K itp.-rysunki z wymiarami
 • projekt zabudowy kuchennej-rysunki z wymiarami
 • poglądowe wizualizacje 3D wybranych pomieszczeń

Z tak przygotowanym projektem mogą Państwo przystąpić do realizowania zaprojektowanej przestrzeni. Projekt kompleksowy ożemy również poszerzyć o nadzór autorski i koordynację prac wykończeniowych oraz wyceny i zamówienia materiałów wyposażenia zaprojektowanych wnętrz. Jest to propozycja dla „zabieganych” klientów, którzy nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. W zależności od Państwa potrzeb uzgadniamy ilość wizyt na budowie.

Dla najbardziej wymagających klientów mamy w ofercie PROJEKT KOMPLEKSOWY „POD KLUCZ” z rozszerzonym nadzorem autorskim. Podczas jego trwania kontrolujemy wszystkie dostawy i zamówienia materiałów potrzebnych do wykończenia wnętrza. Nadzór ten prowadzony jest aż do zamknięcia wszystkich prac wykończeniowych.

W naszej ofercie znajdziecie również PROJEKTOWANIE POJEDYNCZYCH POMIESZCZEŃ tj salonu, kuchni, sypialni, łazienki itp. Jest to oferta skierowana do klientów, którzy chcą zaprojektować tylko pewną część „ swojej” przestrzeni. Projekt ten zawiera w sobie PROJEKT KONCEPCYJNY, dotyczący poszczególnego pomieszczenia, prezentowany w formie wizualizacji 3D z wyszczególnieniem wszystkich materiałów wykończeniowych.

Projektowanie online

Projekty ONLINE realizujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty PROJEKTU ONLINE. Różnica między tradycyjnym projektowaniem, a projektowaniem online istnieje głównie w sposobie komunikacji. Kontaktujemy się z klientem poprzez e -mail oraz telefonicznie. Jedynym niedogodnieniem w projektowaniu ONLINE jest ograniczony nadzór autorski- projektant nie ma możliwości doglądania prac remontowych. Etapy projektowania ONLINE odbywają się na takiej samej zasadzie jak przy projektowaniu tradycyjnym jedyna różnica to brak możliwości zaprezentowania projektu „w cztery oczy”. Wszystkie dokumenty dotyczące projektu przesyłane są drogą e-mail w formie plików tekstowych i graficznych.


Jak to działa?

 1. Po wysłaniu przez Państwa zapytania dotyczącego projektowania ONLINE przesyłamy wstępny formularz zawierający pytania dotyczące planowanego projektu.

 2. Odsyłają Państwo do nas wypełniony formularz wraz z planami zawierającymi zwymiarowane pomieszczenia (mile widziane są również fotografie wnętrz)

 3. Przesyłamy do Państwa wycenę prac projektowych wraz z umową, którą należy wypełnić, a następnie odesłać pocztą elektroniczną i dokonać przelewu zaliczki zgodnie z umową.

 4. Dostosowując się do terminu określonego w umowie przesyłamy do Państwa projekt funkcjonalny do zaakceptowania, a następnie przechodzimy do kolejnego etapu tj. tworzenia wizualizacji 3D.

 5. Po zaakceptowaniu i naniesionych zmianach, projekt wizualizacji 3D wraz z dokumentacja techniczną zostaje przesłany do Państwa.

Zapraszmy do współpracy